DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS IR LOŠIMUS A KATEGORIJOS AUTOMATAIS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI. DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ. ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
Statymas be rizikos
Iki 50 €

50 € statymas naujokams visiškai be rizikos!

Nėmegsti rizikuoti, bet patinka laimėti? Turim tau pasiūlymą! Atlik bent 5 € statymą (prematch) už bet kokį įvykį iš CBet lažybų pasiūlos su ne didesniu nei 5 koeficientu ir išvenk rizikos. Jei tavo statymas bus pralaimėtas, į tavo sąskaitą grąžinsime 99.9% statymo sumos iki 50 €. Viskas paprasta: pralaimi - susigrąžini ir jokių peržaidimų!

 • PASIŪLYMO TAISYKLĖS
  1. Pasiūlymas galioja pirmam prematch statymui po mygtuko „DALYVAUTI AKCIJOJE“ paspaudimo už už bet kokį įvykį iš CBet lažybų pasiūlos.
  2. Pasiūlymas galioja naujiems klientams, užsiregistravusiems akcijos galiojimo laikotarpiu nuo 2020 06 17.
  3. Pasiūlymas negalioja klientams, kurie yra atlikę bent vieną lažybų statymą bei pasinaudoję bent vienu CBet nuolaidos pasiūlymu.
  4. Jei lošėjas atliks statymą prieš paspaudžiant mygtuką „DALYVAUTI AKCIJOJE“, nuolaida lošėjui suteikiama nebus.
  5. Norint pasinaudoti pasiūlymu, būtina atlikti bent 5€ statymą už šio pasiūlymo 1 punkte nurodytus įvykius su ne didesniu nei 5 koeficientu. Jei lošėjo statymas bus nesėkmingas, jam grąžinsime 99.9% statymo sumos iki 50 €.
  6. Nesėkmingo statymo grąžinimas bus įvykdytas kitą darbo dieną iki 18 val.
  7. Gautai nuolaidos sumai netaikomas peržaidimo reikalavimas.
  8. Nuolaidos pasiūlymas negalioja statymams, kurie buvo atlikti lažybose gyvai.
 • BENDROSIOS SĄLYGOS
  1. Pasiūlymas galioja tik naujiems lošėjams, atlikusiems registraciją ir pirmą įmoką į savo lošimų sąskaitą nuo 2020.06.17.
  2. Lošėjas CBet lošimų platformoje gali turėti tik vieną aktyvią nuolaidą.
  3. Lošėjai, kuriems yra apriboti statymų limitai, negali dalyvauti nuolaidos sąlygų vykdyme.
  4. CBet pasilieka teisę keisti nuolaidos sąlygas savo nuožiūra.
  5. Ši nuolaida nesuteikiama, jei įmoka buvo atlikta naudojant Skrill ar Neteller mokėjimų sistemas.
  6. CBet pasilieka teisę anuliuoti nuolaidą, laimėjimus ir (ar) bet kokį statymą atliktą naudojantis nuolaida, sustabdyti lošėjo lošimų sąskaitoje esančių piniginių lėšų išmokėjimą, jei lošėjas ar lošėjų grupė pažeidžia nuolaidos sąlygas ir nuostatas. Taip pat CBet turi teisę apmokęstinti tokius lošėjus administraciniu mokesčiu, kad padengtų administracinius kaštus. Visi CBet pasiūlymai skirti lošėjų pramogai ir CBet turi teisę savo nuožiūra skirti apribojimus asmenims, kurie nori pasinaudoti šiuo pasiūlymu.
  7. Šis nuolaidos pasiūlymas yra skirtas tik vienam asmeniui, šeimai, butui, IP adresui, elektroninio pašto adresui, telefono numeriui, tam pačiam mokėjimo sąskaitos numeriui (kreditinė kortelė ir pan.) bei bendram kompiuteriui (darbo vietoje ar interneto kavinėje).
  8. Lošėjas negali pasinaudoti šiuo pasiūlymu, jei prieš tai pasinaudojo kita akcija, negavo įskaitymo į lošimo sąskaitą ir (arba) neįvykdė jos sąlygų.
  9. CBet pasilieka teisę bet kuriam lošėjui ar lošėjų grupei neleisti pasinaudoti nuolaida.
  10. Dėmesio! Tai yra azartinių lošimų reklama. Azartiniai lošimai nėra tinkamas būdas spręsti finansines problemas. Prieš pradėdami naudotis nuolaida, susipažinkite su taisyklėmis ir elkitės atsakingai.
  11. Ši nuolaida negalioja asmenims iš šių šalių: Airijos, Argentinos, Armėnijos, Austrijos, Bolivijos, Bulgarijos, Čilės, Čekijos, Danijos, Dominykos Respublikos, Ekvadoro, El Salvadoro, Gruzijos, Gvatemalos, Hondūro, Kinijos, Kolumbijos, Kosta Rikos, Kroatijos, Kubos, Latvijos, Lenkijos, Makedonijos, Malaizijos, Meksikos, Moldovos, Nikaragvos, Olandijos, Panamos, Paragvajaus, Peru, Portugalijos, Puerto Riko, Rumunijos, Slovakijos, Slovėnijos, Šveicarijos, Taivano, Urugvajaus, Venesuelos, Vengrijos, Vietnamo, Vokietijos.
  12. Lošėjai, pasinaudoję konkrečiu pasiūlymu, sutinka, kad CBet jų nurodytais kontaktais, pateiktų aktualią informaciją susijusią su panaudota akcija.