Atsakingas lošimas - CBet
DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS IR LOŠIMUS A KATEGORIJOS AUTOMATAIS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI. DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ. ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI

Atsakingas lošimas

Lošimo atsakomybė

Mes, CBet lošimų portalas, siekiame savo klientams suteikti tik teigiamus pojūčius lažinantis dėl sporto įvykių baigčių. Mes siūlome daugybę apsisaugojimo galimybių, norėdami užtikrinti, jog mūsų klientai nepatirtų galimai neigiamų lošimo pasekmių. Savo klientams CBet suteikia galimybę savo noru laikinai atsiriboti nuo sporto lažybų, riboti statymų didžius, taip pat teikia visą informaciją apie pagalbą nuo lošimų priklausomiems žmonėms.

Lošimas – tai laisvalaikio praleidimo būdas, kuris lošėjui gali suteikti ne tik teigiamų, bet ir neigiamų emocijų. Nesėkmės, patirtos lošiant, atsiliepia ne tik pačiam lošėjui, bet ir jo šeimai bei aplinkai. Lošėjas neturėtų rizikuoti savo šeimos ir artimųjų gerove dėl lošimo. Todėl CBet lažybų bendrovė ypatingai rūpinasi savo klientais ir informuoja Jus apie atsakingą lošimą.

Lažybų bendrovė CBet labai rimtai žiūri į nepilnamečių dalyvavimo lažybose problemą. CBet supranta ir prisiima atsakomybę už šios veiklos prevenciją. Draudžiama lažintis jaunesniems nei 18-os metų asmenims. Tai nurodo ir CBet lažybų taisyklės ir reglamentas.

Prieš užsiregistruodami ir atlikdami statymus, visi CBet klientai privalo lažybų tarpininkui pateikti jų amžių įrodantį dokumentą. CBet lažybų bendrovė pasilieka teisę anuliuoti visus kliento laimėjimus ir pranešti atsakingoms valstybės institucijoms, jei bendrovės klientas pažeidė nustatytas nepilnamečių dalyvavimo lažybose taisykles.

Kiekvienas CBet klientas turi nustatytą 7-ių dienų arba 24-ių valandų pinigų įnašo limitą. Šis limitas nurodo, kiek pinigų klientas per nurodytą laikotarpį gali įnešti į savo CBet lažybų sąskaitą. Šis limitas bet kada gali būti sumažintas, tačiau jei klientas nori pasididinti savo įnašo limitą, tokio prašymo įgyvendinimas gali užtrukti iki 24-ių valandų.

Mūsų klientų aptarnavimo specialistai neturi galimybės keisti žaidėjų nustatytų įnašų limitų, nes žaidėjo įnašo limito padidinimas yra vykdomas automatiniu būdu. Pinigų įnašų nustatymus galima keisti CBet svetainės Vartotojo paskyroje.

CBet klientai gali nusistatyti asmeninius statymų limitus, jei nori geriau kontroliuoti savo atliekamus statymus. Sumažinti asmeninius statymų limitus galima bet kada, tačiau limitų padidinimas gali užtrukti iki 7 dienų. Mūsų klientų aptarnavimo specialistai neturi galimybės keisti statymų limitų, nes statymo limito padidinimas yra vykdomas automatiškai.

Tik prisijungę prie CBet sistemos, asmeninėje Vartotojo paskyroje galite matyti pilną statymų, pinigų pervedimo ir išėmimo istoriją. Prisijungę taip pat galėsite peržiūrėti savo sąskaitos likutį.

CBet suteikia savo klientams galimybę laikinai įšaldyti savo lažybų sąskaitą. Sąskaitą įšaldyti galima 24-ių, arba 72-ių valandų laikotarpiui, vienai savaitei, vienam, trims arba šešiems mėnesiams. Klientams ši galimybė leidžia apsaugoti save nuo kompulsyvaus lošimo. Jei pasirinkote laikiną sąskaitos įšaldymą, šis pasirinkimas nebegali būti atšauktas. Tik praėjus nustatytam laikotarpiui lažybų sąskaita vėl tampa aktyvi.

Informuojame, jog norėdami laikinai atsiriboti nuo lažybų internetinėje CBet svetainėje Jūs privalote tai atlikti patys, prisijungę prie savo CBet vartotojo paskyros, asmeninio profilio nustatymų skiltyje pasirinkite punktą „Laikinos prieigos blokavimas“. Prašome susisiekti su CBet klientų aptarnavimo skyriumi elektroniniu paštu [email protected] , jei turite klausimų, susijusių su priegos blokavimu. Vis dėlto, informuojame Jus, jog už laikiną CBet sąskaitos blokavimą yra atsakingas pats klientas ir CBet klientų aptarnavimo skyrius neturi galimybės blokuoti klientų sąskaitų.

Mes stengiamės apsaugoti savo klientus, nusprendusius laikinai atsiriboti nuo lažybų. Todėl CBet lažybų bendrovė yra pasirengusi padaryti viską, kad nuo lažybų atsiriboję klientai negalėtų atsidaryti antros CBet lažybų sąskaitos. Prašome kreiptis į CBet klientų aptarnavimo tarnybą, jei norite pasinaudoti laikino sąskaitos įšaldymo galimybe arba jeigu turite su tuo susijusių klausimų.

Svarbiausia mūsų verslo dalis – klientai. Mes suvokiame, jog dauguma klientų statymus atlieka savo nusistatytų limitų ribose, vis dėlto, kai kuriems žaidėjams tai daryti gali būti sunkiau. CBet lažybų bendrovė siekia padėti savo klientams valdyti savo lošimo įpročius, todėl ypatingai rekomenduojame laikytis šių taisyklių:

 1. Lošimas – laisvalaikio praleidimo būdas, todėl jis neturėtų būti traktuojamas kaip būdas pralobti.
 2. Bandymas atgauti praloštus pinigus atliekant daugiau statymų – labai pavojingas būdas lošti.
 3. Lošti turėtumėte tik iš tų pinigų, kuriuos galite sau leisti pralošti.
 4. Lošiant sekite praleistą laiką ir pinigų sumas, kurias išleidžiate lošimams.
 5. Jei pats klientas jaučia tokį poreikį, mes suteikiame klientams galimybę laikinai atsiriboti nuo lošimų.
 6. Jūs turėtumėte kreiptis į artimiausią pagalbą nuo lošimų priklausomiems asmenims teikiančia organizaciją, jei jaučiate, jog turite problemų, susijusių su lošimu.

Jums vertėtų susimąstyti, jei:

 • Negalėdami lošti jaučiate tuštumo ar netekties jausmą;
 • Lošiate vis daugiau, kad atsiloštumėte ar padengtumėte savo finansinius nuostolius;
 • Galvojate, jog Jūsų lošimo tempai sumažės, kai tik išlošite daugiau pinigų;
 • Norėdami gauti pinigų lošimui, Jūs skolinatės pinigus, pardavinėjate daiktus, vykdote arba svarstote įvykdyti nusikalstamąją veiklą;
 • Lošdami jaučiate kaltę;
 • Dėl aistros lošimui Jus kritikuoja;
 • Dėl lošimų nepadengiate paskolų, nesusimokate sąskaitų;
 • Jaučiate poreikį lošti iš didesnių sumų vietoj to, kad patirtumėte malonumą su mažais statymais;
 • Kai laimite, jaučiatės pakylėti, o pralaimėję - pajuntate didelį nuosmukį;
 • Lošiate tam, jog išvengtumėte asmeninių problemų, numalšintumėte susierzinimą, depresiją, pyktį ir kitas neigiamas emocijas;
 • Dėl lošimo nepaisote asmeninių poreikių tokių kaip maistas, asmeninė higiena, miegas ir pan.;
 • Nuolatos atostogas planuojate ten, kur bus galima palošti;
 • Susidurdami su kasdieniais reikalais greičiau susinervinate ir nesate tokie kantrūs;
 • Nuolat kalbate ir galvojate apie lošimus;
 • Lošimams skiriate daugiau pinigų nei galite sau leisti;
 • Lošdami praleidžiate daugiau laiko nei galite sau leisti;
 • Jums sunku sustoti lošti. Jei bandote nustoti, patiriate susierzinimą;
 • Dėl lošimų ginčijatės su šeima ir artimaisiais;
 • Apie lošimus vengiate diskutuoti su kitais;
 • Nuo savo šeimos ir artimųjų slepiate sąskaitos, skolos raštelius;
 • Vietoj to, kad lankytumėtės savo šeimos socialiniuose renginiuose ir jų veikloje, Jūs lošiate;
 • Dėl lošimo Jūs apleidžiate savo namus ir šeima, nevykdote šeimyninių pareigų;
 • Dėl lošimo apleidžiate mokslus ir darbą.

Kol lošimas netapo patologine priklausomybe, kurią išgydyti gali tik medikai ir profesionalūs psichologai, vertėtų susimąstyti, jei kažkurie išvardinti punktai Jums kelia nerimą.

Rekomenduojame užpildyti specialų prašymą dėl neleidimo lošti ir įteikti jį Lošimų Priežiūros Tarnybai (LPT), jei jaučiate, kad Jums reikėtų liautis lošti, tačiau negalite prisiversti sustoti. Šis prašymas bus perduotas visiems azartinių lošimų organizatoriams, kurie turėtų Jūsų neįleisti į patalpas, kuriose vykdomi azartiniai lošimai.