D.U.K. - CBet
DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS IR LOŠIMUS A KATEGORIJOS AUTOMATAIS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI. DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ. ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI

D.U.K.

Iš tiesų registracijos procesas gana paprastas:

  • Pateikdami TIKSLIUS savo asmeninius duomenis užpildykite specialią registracijos formą;
  • Pabaigus suvesti savo duomenis, atsidursite paskyros aktyvavimo lange. Norėdami tęsti, spauskite mygtuką AKTYVUOTI. Toliau sistema jus nukels į langą, kuriame reikės pasirinkti vieną iš jums patogiausiai atrodančių identifikacijos būdų;
  • Jūsų atsiųstą registracijos informaciją ir pateiktus duomenis kaip įmanoma greičiau peržiūri ir patikrina CBet klientų aptarnavimo centro darbuotojai;
  • Sąskaita patvirtinama, jei atsiųsti duomenys teisingi, korektiški ir sutampa su nuskenuotu ar nufotografuotu asmens dokumentu. CBet administracijos darbuotojai pasilieka teisę nepatvirtinti klientų sąskaitų, kuriose duomenys pateikti nekorektiškai, klaidingai, taip pat pastebėjus, jog bandoma registruotis nebe pirmą kartą arba kito asmens vardu;
  • Nurodytu elektroniniu paštu patvirtinimo laiškas išsiunčiamas tuomet, kai sąskaita patvirtinama;
  • Prašome maloniai kreiptis į klientų aptarnavimo centrą renkantis pagalbą gyvai, skambinant telefonu +370 700 00 777 arba el. paštu [email protected], jei registracijos metu Jums kyla klausimų ar problemų.

Paspaudus vartotojo vardo laukelį ir pasirinkus laukelį „Nustatymai“ galite peržiūrėti ir koreguoti visus savo lažybų sąskaitos nustatymus. Čia galite nustatyti kalbą, koeficientų vaizdavimo sistemą, laiko juostą, pasikeisti slaptažodį ir t.t.

Norėdami papildyti sąskaitą, turite būti registruotas vartotojas. Papildyti CBet lažybų sąskaitą galite paspaudę sąskaitos simbolį vartotojo meniu juostoje. Ten galėsite pasirinkti mokėjimo sistemą bei sumą, kurią norite pervesti į savo lažybų sąskaitą. 3€ – minimali įnešimo suma.

Taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad atliekant apmokėjimą per Paysera (EVP International), mokėjimo metu turite nurodyti tikslius duomenis – tokius, kokius Jums suformavo CBet puslapyje. Mokėjimas automatiškai nebus užskaitytas dėl duomenų nesutapimo, jei mokėjimo metu pakeisite įmokos sumą ar mokėjimo paskirtį. Tokiu atveju įmoka bus tvirtinama rankiniu būdu, o tai užtrunka ilgiau nei įprastai.

Norėdami pasinaudoti premija, turite būti registruotas vartotojas. Pasinaudoti premija galite paspaudę sąskaitos simbolį vartotojo meniu juostoje. Įvedus norimą papildymo sumą, šalia rasite laukelį “PREMIJOS KODAS”, į kurį reikia įvesti norimos premijos kodą.

Prieš pasinaudodami premija rekomenduojame perskaityti norimos premijos taisykles, kurios yra nurodytos pasirinktos akcijos puslapyje. Pasinaudojus premijos kodu Jūs sutinkate su premijos sąlygomis.

Jei norite atlikti išmokos užsakymą, paspauskite Jūsų vartotojo vardo laukelį ir pasirinkite operaciją „PINIGŲ IŠMOKĖJIMAS“.

Primename, jog laimėjimus galite gauti tik tuo atveju, jei esate bent kartą pildę savo CBet lažybų sąskaitą. Laimėjimai gali būti išmokami tik į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas sąskaitos papildymas. Esant dideliam laimėjimų išmokėjimų užklausų srautui, pervedimas gali užtrukti iki 5 darbo dienų, nes visi pavedimai daromi rankiniu būdu. Taip pat Jūs galite būti paprašytas patvirtinti išmoką ir pateikti papildomus dokumentus: asmens tapatybę patvirtinančio dokumento nuotrauką, gyvenamosios vietos bei įmokos patvirtinimus. Pavyzdžiui, jei Jūsų įkelto asmens dokumento galiojimo laikas baigėsi, norint patvirtinti išmoką, reikės pateikti galiojančio asmens dokumento spalvotą nuotrauką ar kopiją. Tokiu atveju su Jumis susisieksime elektroniniu paštu.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį, jog apie bet kokią 1000 € ir didesnę kliento atliktą išmoką, pranešame valstybės institucijoms teisės aktų nustatyta tvarka.

Jei norite atšaukti jau užsakytą išmoką, pirmiausia, prisijunkite prie asmeninės CBet sąskaitos. Tada paspauskite ant vartotojo vardo laukelio ir pasirinkite operaciją „PINIGŲ IŠMOKĖJIMAS“. Skiltyje „PINIGŲ IŠMOKĖJIMO UŽSAKYMAI“ rasite išmokos prašymą, kurį galite pažymėti ir atšaukti.

Norėdamas statymą atlikti internetu, pirmiausia, turite būti registruotas CBet vartotojas. Jei dar nesate užsiregistravęs, tai galite atlikti Registracijos puslapyje. Užsiregistravę, visų pirmą, turėtumėte prisijungti puslapio viršuje esančioje vartotojo prisijungimo juostoje nurodydami savo vartotojo vardą ir slaptažodį.

Jei norite statyti už konkretaus sporto konkretų įvykį, nueikite į sporto skyrelį, pavyzdžiui, „Futbolas“. Kairėje puslapio pusėje rasite nuorodas į visus sporto šakų įvykius.

Spauskite ant įvykių skaičiaus šalia pagrindinės baigties koeficientų, jei norite pamatyti daugiau baigčių.

Norėdami atlikti statymą, suformuokite lažybų kortelę. Ji suformuojama tada, kai vartotojas pasirenka įvykius, už kuriuos nori statyti, ir įveda statomą sumą.

Toliau lažybų kortelę galite formuoti pridėdami arba išmesdami pageidaujamus įvykius. Bendra statymų suma bus perskaičiuojama automatiškai. Kai galutinai suformuosite kortelę, spauskite „TOLIAU“. Statymas už pinigus – tai atsakingas procesas, todėl šį statymą reikės patvirtinti spaudžiant mygtuką „PATVIRTINTI“. Jeigu abejojate, spauskite mygtuką „ATGAL“ ir pradėkite lažybų kortelę formuoti iš naujo. Kai paspausite mygtuką „PATVIRTINTI“, tai reikš, jog Jūsų statymas priimtas sėkmingai. Atliktą statymą taip pat galėsite matyti paspaudę ant vartotojo laukelio ir pasirinkę laukelį „Statymų istorija“.

Jei norite atlikti kombinuotą statymą, turite pasirinkite įvykius, kuriuos norite kombinuoti. Primename, jog toje pačioje kortelėje negalima kombinuoti to paties įvykio skirtingų baigčių.

Pasirinkę norimus įvykius ir pridėję juos į lažybų kortelę, pakeiskite statymo tipą. Įprastai visi statymai pradedami nuo Paprastojo. Tad, norėdami atlikti kombinuotą statymą, lažybų kortelėje pasirinkite nuorodą „KOMBINUOTAS“, kuri automatiškai pakeis kortelės tipą. Įveskite norimą statymo sumą ir spauskite mygtuką „TOLIAU“. Pasirinkimą patvirtinkite. Jei persigalvojate ar suklydote, įvykius iš lažybų kortelės galite pašalinti paspausdami šiukšliadėžės simbolį, kurį rasite lažybų kortelėje šalia kiekvieno pasirinkto įvykio.

Norėdami atlikti statymą, turite būti prisijungę. Todėl, jei lažybų kortelę suformavote prieš tai, puslapis paprašys Jūsų prisijungti, jog galėtume tęsti statymą.

Rekomenduojame pasinaudoti pasiūlos filtrais, kad galėtumėte paprasčiau susirasti tam tikrus įvykius ir atlikti specifinį statymą. Pasiūlos filtrus rasite virš kiekvieno sporto pasiūlos. Naudojant filtrus, pasiūloje bus rodomos tik tos baigtis, kurias Jūs pasirinkote.

Savo vartotojo vardo laukelyje pasirinkę skyrelį „Statymų istorija“ galite matyti visus savo atliktus veiksmus, susijusius su buvusiais ir esamais statymais.

Paspaudę savo vartotojo vardo laukelį ir pasirinkę „Sąskaitos veiksmai“ galite stebėti visus piniginius srautus, vykstančius sąskaitoje.

Jei norite atlikti lošimą kazino žaidime, turite būti registruotas CBet vartotojas. Prisijungus galite rinktis bet kurį patinkantį žaidimą. Lošimą galėsite atlikti tik tuo atveju, jeigu jūsų CBet sąskaitos likutis bus pakankamas. Žaidimo taisykles rasite pačiame žaidime.

Jeigu susidūrėte su mūsų tinklapio techniniais nesklandumais, prašome padaryti sutrikimo ekrano nuotrauką arba sutrikimą užfiksuoti vaizdo įrašu ir atsiųsti mums į [email protected]

CBet skiria daug dėmesio klientų duomenų apsaugai, todėl lažybų sąskaitos duomenys yra tikrai saugūs. Skyrelyje „Saugumas ir privatumo politika“ galite apie tai sužinoti daugiau.