DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS IR LOŠIMUS A KATEGORIJOS AUTOMATAIS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI. DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ. ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
Statymas be rizikos
5 €

Geriausias pasiūlymas naujokams Lietuvos lažybų rinkoje

Nerizikuok savo pinigais atliekant pirmą lažybų statymą! Statyk lygiai 5 € už bet kokį įvykį, su ne mažesniu nei 1.7 koeficientu ir mes tavo pirmam statymui pritaikysime koeficientą 12.00. Sėkmingo statymo atveju išmokėsime tau priklausantį laimėjimą ir likusią sumą (iki 50 €) pridėsime nemokamais statymais. Bet nenusimink jei tavo statymas bus nesėkmingas. Į tavo sąskaitą grąžinsime statymo sumą (5 €) ir papildomai pridėsime 10 € nemokamą statymą, kad galėtum atsigriebti!

 • PASIŪLYMO TAISYKLĖS
  1. Pasiūlymas galioja klientams, užsiregistravusiems šio pasiūlymo galiojimo laikotarpiu ir atliekantiems pirmąjį lažybų statymą.
  2. Pasiūlymas galioja tik tiems statymams, kurie bus atlikti lažybose prieš rungtynes (angl. prematch).
  3. Lošėjai, norintys pasinaudoti pasiūlymu, privalo patvirtinti savo dalyvavimą akcijoje paspausdami mygtuką „DALYVAUTI AKCIJOJE“.
  4. Jei lošėjas atliks statymą prieš paspaudžiant mygtuką „DALYVAUTI AKCIJOJE“, nuolaida lošėjui suteikiama nebus.
  5. Statymas turi būti atliktas per 7 dienas nuo mygtuko „DALYVAUTI AKCIJOJE“ paspaudimo. Jei statymas bus atliktas vėliau, nuolaida lošėjui suteikiama nebus.
  6. Pasiūlymas negalioja klientams, kurie yra pasinaudoję bent vienu CBet nuolaidos pasiūlymu.
  7. Norint pasinaudoti pasiūlymu, būtina atlikti lygiai 5 € statymą už bet kokį lažybų įvykį, su ne mažesniu, nei 1.70 koeficientu. Jei statymas bus sėkmingas, lošėjui išmokėsime jam priklausantį laimėjimą ir likusią sumą (iki 50 €) pridėsime nemokamais statymais. Jei lošėjo statymas bus nesėkmingas, jam grąžinsime statymo sumą (5 €) ir papildomai pridėsime 10 € nemokamą statymą.
  8. Maksimali suteikiamo nemokamo statymo suma sėkmingo statymo atveju - iki 50 €.
  9. Nemokamų statymų suma bus išskaidyta į ne didesnius nei 25 € statymus. (pvz.: klientas atliko 5 € statymą ir gavo 30 € vertės nemokamų statymų. Tokiu atveju lošėjui bus suteikiami du nemokami statymai, kurių vertė 25 € ir 5 €.
  10. Nemokami statymai bus pervedami į lošėjo lošimų sąskaitą kiekvieną darbo dieną iki 18:00 val.
  11. Pasiūlymas galioja tik pirmam lažybų statymui, atliktam po mygtuko "DALYVAUTI AKCIJOJE" paspaudimo.
  12. Nuolaida negalioja kombinuotiems ir (arba) sisteminiams statymams.
  13. Statymas turi būti atliktas per savaitę po mygtuko "DALYVAUTI AKCIJOJE" paspaudimo.
 • NEMOKAMO LAŽYBŲ STATYMO SĄLYGOS
  1. Lošėjai savo sąskaitoje turi turėti aktyvių lėšų, kai bus pervestas statymas. Norėdamas pasinaudoti statymu, lošėjas turi padengti bent 0,01% visos statymo vertės iš savo lėšų.
  2. Norint panaudoti statymą, lošėjas turi pasirinkti įvykį lažybose ir pažymėti "Statymas+" laukelį lažybų kortelėje.
  3. Statymas gali būti panaudotas bet kokiam įvykiui iš CBet lažybų pasiūlos. 
  4. Lošėjas vienam statymui viename lažybų įvykyje gali panaudoti tik vieną nemokamo lažybų statymo nuolaidą.
  5. Akcijos sąlygas atitinkantys statymai negali būti kombinuojami, o koeficientas turi būti ne mažesnis, nei 1.3 ir ne didesnis, nei 6.00.
  6. Statymas turi būti panaudotas per 3 dienas nuo jo gavimo.
  7. Statymas turi būti panaudotas vienu kartu ir negali būti padalintas dalimis.
  8. Statymas grąžintas nebus, tik iš jo gauti laimėjimai. Pavyzdžiui, jei pastatytas 15 € statymas su 2.0 koeficientu ir statymas yra laimėtas, į žaidėjo sąskaitą bus pervesta 15 € (30 € laimėjimas – 15 € statymas = 15 €).
  9. Laimėjimų, gautų iš nemokamo lažybų statymo, peržaisti nereikia.
  10. Prieš išsimokant suteikto nemokamo statymo sumą, lošėjas privalo atlikti vieną arba kelis pasirinktus statymus, panaudojant visą arba dalį suteikto nemokamo statymo.
 • BENDROSIOS SĄLYGOS
  1. CBet pasilieka teisę nutraukti nuolaidos galiojimą ankščiau laiko.
  2. CBet pasilieka teisę bet kuriuo metu nutraukti ir (arba) sustabdyti lošėjui suteiktos nuolaidos vykdymo sąlygas.
  3. CBet pasilieka teisę anuliuoti nuolaidą, laimėjimus ir (ar) bet kokį statymą atliktą naudojantis nuolaida, sustabdyti lošėjo lošimų sąskaitoje esančių piniginių lėšų išmokėjimą, jei lošėjas ar lošėjų grupė pažeidžia nuolaidos sąlygas ir nuostatas. Taip pat CBet turi teisę apmokęstinti tokius lošėjus administraciniu mokesčiu, kad padengtų administracinius kaštus. Visi CBet pasiūlymai skirti lošėjų pramogai ir CBet turi teisę savo nuožiūra skirti apribojimus asmenims, kurie nori pasinaudoti šiuo pasiūlymu.
  4. Lošėjas negali pasinaudoti šiuo pasiūlymu, jei prieš tai pasinaudojo kita akcija, negavo įskaitymo į lošimo sąskaitą ir (arba) neįvykdė jos sąlygų.
  5. Nuolaida nebus suteikta lošėjams, turintiems aktyvias CBet nuolaidas.
  6. Lošėjai, pasinaudoję konkrečiu pasiūlymu, sutinka, kad CBet jų nurodytais kontaktais, pateiktų aktualią informaciją susijusią su panaudota akcija.
  7. Visi CBet pasiūlymai yra skirti lošėjų pramogai, todėl dalyvavimas pasiūlymuose gali būti ribojamas. Lošėjai, kuriems yra apriboti statymų limitai, negali dalyvauti nuolaidos sąlygų vykdyme.
  8. Dėmesio! Tai yra azartinių lošimų reklama. Azartiniai lošimai nėra tinkamas būdas spręsti finansines problemas. Prieš pradėdami naudotis pasiūlymu, susipažinkite su taisyklėmis ir elkitės atsakingai.
  9. Klientai, pasinaudodami šiuo pasiūlymu sutinkate, jog CBet rinkodaros tikslais tvarkytų Jūsų duomenis tam, kad pateiktų aktualiausią informaciją, susijusią tik su Jums skirtais asmeniniais ir ypatingais pasiūlymais, naujais CBet produktais bei paslaugomis.