Mokėjimo būdai - CBet
DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS IR LOŠIMUS A KATEGORIJOS AUTOMATAIS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI. DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ. ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI

Mokėjimo būdai

CBet lažybų sąskaita pildoma labai paprastai ir tiesiogiai per sistemą, paspaudus viršuje dešinėje esančią sąskaitos ikoną.

VISA/MASTERCARD

Tai patogus mokėjimo būdas, leidžiantis atlikti įnašą tiesiai iš jūsų VISA arba MASTERCARD mokėjimo kortelės.

SWEDBANK, Luminor, SEB, Šiaulių bankas

Depozito įnešimo lange įrašę norimą įnešti sumą ir pasirinkę savo banką, būsite nukreipti į prisijungimo prie Jūsų banko puslapį. Vadovaukitės banko pateikiamais nurodymais, kad sėkmingai prisijungtumėte ir padarytumėte pavedimą.

PAYSERA

Tai elektroninė mokėjimų sistema, kuri jungia skirtingus atsiskaitymo būdus. Paysera Jums siūlo nemokamą daugiavaliutę sąskaitą, kurią atsidaryti ir papildyti užtrunka vos kelias minutes. Paysera užtikrina saugius ir greitus atsiskaitymus internetu, už kuriuos pirkėjui grįžta išleistos sumos dalis. Taip pat ši elektroninė mokėjimų sistema suteikia galimybę naudotis patogia mobiliąja pinigine, kuri dar labiau palengvina atsiskaitymus tiek internete, tiek fizinėse vietose.

SKRILL

Skrill, tai viena iš populiariausių elektroninių piniginių sistemų Lietuvoje. Su Skrill galite lengvai atsidaryti sąskaitą bei ją papildyti atlikdami pavedimą tiesiogiai iš savo banko sąskaitos.

Sąskaitos papildymo ir laimėjimų pervedimų politika

CBet laikosi uždaro rato politikos. Jos pagrindinis principas – laimėjimai gali būti pervedami tik į tą patį pinigų šaltinį (asmeninę sąskaitą ar internetinės bankininkystės sistemą), iš kurio buvo padarytas paskutinis pinigų įnašas į lažybų sąskaitą.