LAIMĖK BE JOKIOS RIZIKOS!

Visą sausį dėk savo pirmą statymą be pralaimėjimo rizikos: registruokis, atlik įmoką ir statyk bent 20€ už bet kokį įvykį su bet kokiu koeficientu mūsų sąskaita!

STATYMAI ČIA!
Ką daryti, norint gauti nuolaidą:
1

Prisijunk prie CBet portalo užpildydamas paprastą ir patogią registracijos formą.

2

Įsinešk į savo sąskaitą bent 20€.

3

Atlik bent 20€ statymą už bet kokį įvykį mūsų sąskaita!

NĖRA JOKIŲ PAPILDOMŲ SĄLYGŲ!

Jei tavo pirmas bent 20€ statymas bus nesėkmingas, dviejų darbo dienų laikotarpyje atgausi 20€*!

Registruokis

Akcijos sąlygos ir taisyklės

 1. Nuolaidos pasiūlymas galioja tik naujai registruotiems vartotojams, atlikusiems pirmąją įmoką į savo lošimų sąskaitą.
 2. Pasiūlymas galioja tik pirmam bent 20€ lošėjo statymui, už bet kurią pasirinkto įvykio baigtį, su bet kokiu koeficientu lažybose iki įvykio pradžios (Prematch) arba lažybose gyvai (Live).
 3. Jei lošėjo statymas bus nesėkmingas, jam bus gražinta 19.99€ nuo pralaimėtos sumos, jeigu statymo suma buvo €20. Jeigu statymo suma buvo didesnė nei €20, lošėjui bus grąžinti €20.
 4. Nuolaidos suma bus pervedama į lošėjo lošimų sąskaitą per 2 darbo dienas nuo įvykio pabaigos.
 5. Reikalavimas lošėjui peržaisti gautą sumą netaikomas, todėl lošėjas po sumos įskaitymo į lošimų sąskaitą gali šia laisvai disponuoti.
 6. Nuolaida nebus suteikta lošėjams, turintiems aktyvias CBet nuolaidas.
 7. Šis nuolaidos pasiūlymas yra skirtas tik vienam asmeniui, šeimai, butui, IP adresui, elektroninio pašto adresui, telefono numeriui, tam pačiam mokėjimo sąskaitos numeriui (kreditinė kortelė, el. Piniginės sąskaitos numeris ir pan.) bei bendram kompiuteriui (darbo vietoje ar interneto kavinėje). CBet pasilieka teisę bet kuriam lošėjui ar lošėjų grupei neleisti pasinaudoti nuolaida.
 8. Nuolaidos suteikimo pasiūlymas galioja iki 2019 sausio 31 dienos (imtinai).
 9. Ši nuolaida negalioja asmenims iš šių šalių: Airijos, Argentinos, Armėnijos, Austrijos, Bolivijos, Bulgarijos, Čilės, Čekijos, Danijos, Dominykos Respublikos, Ekvadoro, El Salvadoro, Gruzijos, Gvatemalos, Hondūro, Kinijos, Kolumbijos, Kosta Rikos, Kroatijos, Kubos, Latvijos, Lenkijos, Makedonijos, Malaizijos, Meksikos, Moldovos, Nikaragvos, Olandijos, Panamos, Paragvajaus, Peru, Portugalijos, Puerto Riko, Rumunijos, Slovakijos, Slovėnijos, Šveicarijos, Taivano, Urugvajaus, Venesuelos, Vengrijos, Vietnamo, Vokietijos.
 10. CBet pasilieka teisę nutraukti nuolaidos galiojimą ankščiau laiko.
 11. CBet pasilieka teisę anuliuoti nuolaidą, laimėjimus ir (ar) bet kokį statymą atliktą vykdant nuolaidos sąlygas, sustabdyti lošėjo lošimų sąskaitoje esančių piniginių lėšų išmokėjimą, jei lošėjas ar lošėjų grupė pažeidžia nuolaidos sąlygas ir nuostatas. Taip pat CBet turi teisę apmokestinti tokius lošėjus administraciniu mokesčiu, kad padengtų administracinius kaštus. Visi CBet pasiūlymai skirti lošėjų pramogai ir CBet turi teisę savo nuožiūra skirti apribojimus asmenims, kurie nori pasinaudoti šiuo pasiūlymu.
 12. Dėmesio! Tai yra azartinių lošimų reklama. Azartiniai lošimai nėra tinkamas būdas spręsti finansines problemas. Prieš pradėdami naudotis pasiūlymu, susipažinkite su taisyklėmis ir elkitės atsakingai.