Kas laimės Vilniaus mero rinkimus?

Kalk statymą už savo favoritą be rizikos! Atlik bent 25€ statymą už A. Zuoko arba R. Šimašiaus pergalę ir nesėkmės atveju, tau atgal grąžinsime iki 25€!

STATYMAS ČIA!
Kaip veikia nuolaida?
1

Registruokis portale CBet.lt užpildant paprastą ir patogią registracijos formą.

2

Atlik bent 25€ statymą už Vilniaus mero rinkimų nugalėtoją.

3

Jei statymas bus nesėkmingas, tau grąžinsime 24.99€ nuo pralaimėtos sumos, jeigu statymo suma buvo €25. Jeigu statymo suma buvo didesnė nei €25, tau bus grąžinti €25!

NĖRA JOKIŲ PAPILDOMŲ SĄLYGŲ!

Grąžintai sumai netaikomas peržaidimo reikalavimas, todėl ją bus galima išsimokėti arba panaudoti tolimesniems statymams.

Registruokis

Akcijos sąlygos ir taisyklės:

 1. Nuolaidos pasiūlymas galioja tik naujiems vartotojams, atliekantiems pirmą lažybų statymą..
 2. Pasiūlymas galioja statymui už Vilniaus mero rinkimus iki 2019-03-17.
 3. Norint pasinaudoti pasiūlymu, būtina atlikti bent 25€ statymą už Vilniaus mero rinkimų nugalėtoją.
 4. Jei lošėjo statymas bus nesėkmingas, jam bus gražinta 24.99€ nuo pralaimėtos sumos, jeigu statymo suma buvo €25. Jeigu statymo suma buvo didesnė nei €25, lošėjui bus grąžinti €25.
 5. Nuolaidos suma bus pervedama į lošėjo lošimų sąskaitą per 3 darbo dienas nuo įvykio pabaigos.
 6. Reikalavimas lošėjui peržaisti gautą sumą netaikomas, todėl lošėjas po sumos įskaitymo į lošimų sąskaitą gali šia laisvai disponuoti.
 7. Nuolaida nebus suteikta lošėjams, turintiems aktyvias CBet nuolaidas.
 8. Šis nuolaidos pasiūlymas yra skirtas tik vienam asmeniui, šeimai, butui, IP adresui, elektroninio pašto adresui, telefono numeriui, tam pačiam mokėjimo sąskaitos numeriui (kreditinė kortelė, el. Piniginės sąskaitos numeris ir pan.) bei bendram kompiuteriui (darbo vietoje ar interneto kavinėje). CBet pasilieka teisę bet kuriam lošėjui ar lošėjų grupei neleisti pasinaudoti nuolaida.
 9. Nuolaidos suteikimo pasiūlymas galioja iki 2019 kovo 17 dienos (imtinai).
 10. Ši nuolaida negalioja asmenims iš šių šalių: Airijos, Argentinos, Armėnijos, Austrijos, Bolivijos, Bulgarijos, Čilės, Čekijos, Danijos, Dominykos Respublikos, Ekvadoro, El Salvadoro, Gruzijos, Gvatemalos, Hondūro, Kinijos, Kolumbijos, Kosta Rikos, Kroatijos, Kubos, Latvijos, Lenkijos, Makedonijos, Malaizijos, Meksikos, Moldovos, Nikaragvos, Olandijos, Panamos, Paragvajaus, Peru, Portugalijos, Puerto Riko, Rumunijos, Slovakijos, Slovėnijos, Šveicarijos, Taivano, Urugvajaus, Venesuelos, Vengrijos, Vietnamo, Vokietijos.
 11. CBet pasilieka teisę nutraukti nuolaidos galiojimą ankščiau laiko.
 12. CBet pasilieka teisę anuliuoti nuolaidą, laimėjimus ir (ar) bet kokį statymą atliktą vykdant nuolaidos sąlygas, sustabdyti lošėjo lošimų sąskaitoje esančių piniginių lėšų išmokėjimą, jei lošėjas ar lošėjų grupė pažeidžia nuolaidos sąlygas ir nuostatas. Taip pat CBet turi teisę apmokestinti tokius lošėjus administraciniu mokesčiu, kad padengtų administracinius kaštus. Visi CBet pasiūlymai skirti lošėjų pramogai ir CBet turi teisę savo nuožiūra skirti apribojimus asmenims, kurie nori pasinaudoti šiuo pasiūlymu.
 13. Dėmesio! Tai yra azartinių lošimų reklama. Azartiniai lošimai nėra tinkamas būdas spręsti finansines problemas. Prieš pradėdami naudotis pasiūlymu, susipažinkite su taisyklėmis ir elkitės atsakingai.
 14. Klientai, pasinaudodami šiuo pasiūlymu, sutinka, jog CBet rinkodaros tikslais tvarkytų Jūsų duomenis tam, kad pateiktume aktualiausią informaciją, susijusią su tik Jums skirtais asmeniniais ir ypatingais pasiūlymais, naujais CBet produktais bei paslaugomis.