DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS IR LOŠIMUS A KATEGORIJOS AUTOMATAIS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI. DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ. ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
NUOLAIDOS KODAS: WEEKEND20

Tik šį savaitgalį CBet mobiliosios programėlės naudotojai gaus 20 € premiją ir nemokamą kelionę su Bolt

CBet programėlėje atlik bent 15 € įmoką su nuolaidos kodu WEEKEND20 ir iš karto gausi 20 € kazino premiją. Bet tai dar ne viskas! Taip pat tau atsiųsime ypatingą dovaną - 7 € nemokamą kelionę su mūsų partneriais Bolt. Pasiūlymas galioja tik šį savaitgalį ir tik toms įmokoms, kurios bus atliktos CBet mobiliojoje programėlėje.

 • NUOLAIDOS TAISYKLĖS
  1. CBet mobiliosios programėlės pagalba atlikus 15 € ir didesnę įmoką, lošėjui bus suteikiama 15 € nuolaida. Minimalus įmokos dydis nuolaidos gavimui yra 15 €. Nuolaidos kodas BLAZING turi būti panaudotas įmokos atlikimo metu, jį įrašant specialiame laukelyje „Nuolaidos kodas“, esančiame CBet.lt mobiliojoje programėlėje.
  2. Nuolaidos suma bus pervesta į Jūsų lošimų sąskaitą iš karto, kai CBet lošimų platformoje bus patvirtintas įvestas nuolaidos kodas. Gautos nuolaidos dydžio suma (15 €) turi būti pražaista 9 kartus (gautos nuolaidos suma 15 € x 9 = 135 €) tik Pragmatic Play lošimo automatais, iki kol lošėjo lošimų sąskaitoje esančios piniginės lėšos (įmokos suma, gauta nuolaida bei laimėjimai, gauti vykdant nuolaidos, įskaitant papildomų sukimų, sąlygas) galės būti išmokamos ar panaudojamos lošiant kitus CBet.lt esančius lošimus įskaitant lažybas. Į nuolaidos peržaidimo sąlygas įsiskaičiuoja tik tie statymai, kurie buvo atlikti naudojantis CBet mobiliąja programėle. Nuolaidos apyvartos statusą galima patikrinti lošėjui priklausančioje paskyroje (Mano paskyra – Nuolaidos).
  3. Nuolaidos sąlygų vykdyme neįskaitoma šios lošimų kategorijos: lažybos, lažybos gyvai ir LIVE GAMES lošimai (7 iš 42, 5 iš 72, Pokeris, Bakara, Karas) ir stalo lošimai.
  4. Nuolaidos sąlygos pradedamos vykdyti tik po to, kai nuolaida pervedama į lošėjo lošimų sąskaitą.
  5. Pirmiausia statymai yra atliekami iš lošėjo įmokos, o tik tada iš nuolaidos pinigų ir gautų laimėjimų.
  6. Nuolaida galima pasinaudoti padengiant 99,9% įmokos, skirtos statymams atlikti, t.y. lošėjas atlikdamas statymą privalo panaudoti ir savo pinigines lėšas.
  7. Lošėjas vieno statymo metu gali statyti ne daugiau nei 10% nuolaidos sumos iki kol bus įvykdytos nuolaidos sąlygos.
  8. Lošėjas turi teisę atsisakyti jam suteiktos nuolaidos, jei atsižvelgiant į šio Pasiūlymo 6 punktą, atliekant bet kokios rūšies ar tipo statymus nebuvo panaudoti nuolaidos pinigai (pvz.: Lošėjas atliko 15 € įmoką ir gavo 15 € nuolaidą. Lošėjas atliko statymų už 10 € ir atliekant kitą statymą lošėjas panaudojo 10 €, t. y. 5 € iš savo įmokos ir 5 € iš nuolaidos pinigų. Tokiu atveju lošėjas netenka teisės pasinaudoti nuolaidos atsisakymo procedūra).
  9. Jei po nuolaidos gavimo 7 dienų laikotarpyje nuolaidos sąlygos nėra įvykdomos, nuolaida ir visi laimėjimai, kurie buvo gauti vykdant nuolaidos sąlygas, automatiškai anuliuojami.
  10. Nuolaidos suteikimo pasiūlymas galioja iki 2019 metų birželio 24 dienos (imtinai).
 • BOLT NUOLAIDOS KODAS
  1. Atsisiuntus CBet mobiliąją programėlę ir jos pagalba atlikus 15 € įmoką su nuolaidos kodu BLAZING, lošėjui suteiksime nuolaidos kodą nemokamai 7 € kelionei su Bolt.
  2. Bolt nuolaidos kodas bus išsiųstas kiekvieną darbo dieną iki 18 val. lošėjo nurodytu telefono numeriu, SMS žinute.
  3. Bolt nuolaidos kodas bus suteiktas tik tiems lošėjams, kurie atliko įmoką CBet mobiliojoje programėlėje.
  4. Bolt nuolaidos kodas bus suteiktas tik tiems lošėjams, kurie įvykdys nuolaidos BLAZING sąlygas.
  5. Vienas lošėjas gali gauti tik vieną nuolaidą.
  6. Pasiūlymas negalioja lošėjams, kurie prieš tai pasinaudojo nuolaidos kodais BET777, SPIN777, WEEKEND20.
  7. Bolt nuolaidos kodo galiojimo laikas - iki 2018.08.31.
  8. Nuolaidos kodas galioja pasirinkus atsiskaitymą mokėjimo kortele.
 • BENDROSIOS SĄLYGOS
  1. Pasiūlymas galioja tiek esamiems, tiek naujiems lošėjams, atliekantiems įmoką per CBet mobiliąją programėlę.
  2. Minimalus įmokos dydis premijai gauti – 15 €.
  3. Lošėjas CBet lošimų platformoje gali turėti tik vieną aktyvią nuolaidą.
  4. CBet pasilieka teisę keisti nuolaidos sąlygas savo nuožiūra.
  5. CBet pasilieka teisę anuliuoti nuolaidą, laimėjimus ir (ar) bet kokį statymą atliktą naudojantis nuolaida, sustabdyti lošėjo lošimų sąskaitoje esančių piniginių lėšų išmokėjimą, jei lošėjas ar lošėjų grupė pažeidžia nuolaidos sąlygas ir nuostatas. Taip pat CBet turi teisę apmokęstinti tokius lošėjus administraciniu mokesčiu, kad padengtų administracinius kaštus. Visi CBet pasiūlymai skirti lošėjų pramogai ir CBet turi teisę savo nuožiūra skirti apribojimus asmenims, kurie nori pasinaudoti šiuo pasiūlymu.
  6. Šis nuolaidos pasiūlymas yra skirtas tik vienam asmeniui, šeimai, butui, IP adresui, elektroninio pašto adresui, telefono numeriui, tam pačiam mokėjimo sąskaitos numeriui (kreditinė kortelė ir pan.) bei bendram kompiuteriui (darbo vietoje ar interneto kavinėje).
  7. CBet pasilieka teisę bet kuriam lošėjui ar lošėjų grupei neleisti pasinaudoti nuolaida.
  8. Dėmesio! Tai yra azartinių lošimų reklama. Azartiniai lošimai nėra tinkamas būdas spręsti finansines problemas. Prieš pradėdami naudotis nuolaida, susipažinkite su taisyklėmis ir elkitės atsakingai.
  9. Dėmesio! Tai yra azartinių lošimų reklama. Azartiniai lošimai nėra tinkamas būdas spręsti finansines problemas. Prieš pradėdami naudotis nuolaida, susipažinkite su taisyklėmis ir elkitės atsakingai.
  10. Ši nuolaida negalioja asmenims iš šių šalių: Airijos, Argentinos, Armėnijos, Austrijos, Bolivijos, Bulgarijos, Čilės, Čekijos, Danijos, Dominykos Respublikos, Ekvadoro, El Salvadoro, Gruzijos, Gvatemalos, Hondūro, Kinijos, Kolumbijos, Kosta Rikos, Kroatijos, Kubos, Latvijos, Lenkijos, Makedonijos, Malaizijos, Meksikos, Moldovos, Nikaragvos, Olandijos, Panamos, Paragvajaus, Peru, Portugalijos, Puerto Riko, Rumunijos, Slovakijos, Slovėnijos, Šveicarijos, Taivano, Urugvajaus, Venesuelos, Vengrijos, Vietnamo, Vokietijos.
  11. Klientai, pasinaudodami šiuo pasiūlymu sutinkate, jog CBet rinkodaros tikslais tvarkytų Jūsų duomenis tam, kad pateiktų aktualiausią informaciją, susijusią tik su Jums skirtais asmeniniais ir ypatingais pasiūlymais, naujais CBet produktais bei paslaugomis.