DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS IR LOŠIMUS A KATEGORIJOS AUTOMATAIS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI. DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ. ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
Nemokami statymai
Iki 60 €

Statyk nemokamai 2019 FIBA World Cup metu

Atlik statymus už bet kuriuos tarptautinių draugiškų rungtynių ciklo susitikimus su ne mažesniu nei 1.6 koeficientu ir susirink iki 60 € nemokamais statymais pasaulio krepšinio čempionatui Kinijoje:

 • atlik statymų bent už 40 € ir gauk 5 € nemokamą statymą
 • atlik statymų bent už 100 € ir gauk 15 € nemokamą statymą
 • atlik statymų bent už 500 € ir tau suteiksime net 60 € nemokamiem statymams
 • PASIŪLYMO TAISYKLĖS
  1. Pasiūlymas galioja statymams už visas draugiškas nacionalinių rinktinių pasiruošimo pasaulio krepšinio čempionatui rungtynes iki 2019.08.27 (imtinai).
  2. Lošėjai, norintys pasinaudoti pasiūlymu, privalo patvirtinti savo dalyvavimą akcijoje paspausdami mygtuką „DALYVAUTI AKCIJOJE“.
  3. Jei lošėjas atliks statymą prieš paspaudžiant mygtuką „DALYVAUTI AKCIJOJE“, nuolaida lošėjui suteikiama nebus.
  4. Norint pasinaudoti pasiūlymu, būtina atlikti bet kokio dydžio statymus už šio pasiūlymo 1 punkte nurodytus įvykius, su ne mažesniu nei 1.6 koeficientu. Priklausomai nuo statymų sumos, lošėjams suteiksime nemokamus statymus, kuriuos bus galima panaudoti pasaulio krepšinio čempionato metu:

   atlikus statymų bent už 40 €, lošėjui suteiksime 5 € nemokamą statymą;

   atlikus statymų bent už 100 €, lošėjui suteiksime 15 € nemokamą statymą;

   atlikus statymų bent už 500 €, lošėjui suteiksime 60 € nemokamiem statymams;

  5. Nemokamų statymų suma bus pervedama į lošėjo lošimų sąskaitą 2019.08.28 iki 18 val.
 • NEMOKAMO LAŽYBŲ STATYMO SĄLYGOS
  1. Norint panaudoti statymą, lošėjas turi pasirinkti įvykį lažybose ir pažymėti "Statymas+" laukelį lažybų kortelėje.
  2. Statymai gali būti panaudoti visoms pasaulio krepšinio čempionato rungtynėms iki 2019.09.15 (imtinai).
  3. Lošėjas vienam statymui viename lažybų įvykyje gali panaudoti tik vieną nemokamo lažybų statymo nuolaidą. Maksimali vieno nemokamo statymo suma - 15 €.
  4. Statymo koeficientas turi būti ne didesnis, nei 6.00.
  5. Statymas grąžintas nebus, tik iš jo gauti laimėjimai. Pavyzdžiui, jei pastatytas 15 € statymas su 2.0 koeficientu ir statymas yra laimėtas, į žaidėjo sąskaitą bus pervesta 15 € (30 € laimėjimas – 15 € statymas = 15 €).
  6. Laimėjimų, gautų iš nemokamo lažybų statymo, peržaisti nereikia.
 • BENDROSIOS SĄLYGOS
  1. CBet pasilieka teisę nutraukti nuolaidos galiojimą ankščiau laiko.
  2. CBet pasilieka teisę bet kuriuo metu nutraukti ir (arba) sustabdyti lošėjui suteiktos nuolaidos vykdymo sąlygas.
  3. CBet pasilieka teisę anuliuoti nuolaidą, laimėjimus ir (ar) bet kokį statymą atliktą naudojantis nuolaida, sustabdyti lošėjo lošimų sąskaitoje esančių piniginių lėšų išmokėjimą, jei lošėjas ar lošėjų grupė pažeidžia nuolaidos sąlygas ir nuostatas. Taip pat CBet turi teisę apmokęstinti tokius lošėjus administraciniu mokesčiu, kad padengtų administracinius kaštus. Visi CBet pasiūlymai skirti lošėjų pramogai ir CBet turi teisę savo nuožiūra skirti apribojimus asmenims, kurie nori pasinaudoti šiuo pasiūlymu.
  4. Visi CBet pasiūlymai yra skirti lošėjų pramogai, todėl dalyvavimas pasiūlymuose gali būti ribojamas. Lošėjai, kuriems yra apriboti statymų limitai, negali dalyvauti nuolaidos sąlygų vykdyme.
  5. CBet pasilieka teisę bet kuriam lošėjui ar lošėjų grupei neleisti pasinaudoti nuolaida.
  6. Dėmesio! Tai yra azartinių lošimų reklama. Azartiniai lošimai nėra tinkamas būdas spręsti finansines problemas. Prieš pradėdami naudotis pasiūlymu, susipažinkite su taisyklėmis ir elkitės atsakingai.
  7. Lošėjai, pasinaudoję konkrečiu pasiūlymu, sutinka, kad CBet jų nurodytais kontaktais, pateiktų aktualią informaciją susijusią su panaudota akcija.