DRAUDŽIAMA LOŠTI NUOTOLINIUS STALO LOŠIMUS IR LOŠIMUS A KATEGORIJOS AUTOMATAIS ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 21 METAI. DRAUDŽIAMA LOŠTI ASMENIMS, KURIEMS NĖRA SUKAKĘ 18 METŲ. ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI
Nemokamas statymas
Iki 25 €

Žalgiris - Rytas

Atlik bent 20 € statymą (prematch) už bet kokią šių rungtynių baigtį, su ne mažesniu nei 1.6 koeficientu ir gauk 5 € nemokamą statymą, jei rungtynėse bus pelnyti bent 156 taškai arba 15 € nemokamą statymą, jei bus pelnyti bent 162 taškai. Jei atsitiks taip, kad rungtynėse bus pelnyti bent 168 taškai, į tavo sąskaitą pervesime net 25 € nemokamą statymą!

 • PASIŪLYMO TAISYKLĖS
  1. Pasiūlymas galioja prematch statymui už Žalgiris - Rytas LKL lygos rungtynes, kurios įvyks 2019.12.08.
  2. Pasiūlymas galioja ir kombinuotiems statymams, kuriuose įtrauktas bent vienas pirmame taisyklių punkte nurodytas įvykis su ne mažesniu nei 1.6 koeficientu.
  3. Lošėjai, norintys pasinaudoti pasiūlymu, privalo patvirtinti savo dalyvavimą akcijoje paspausdami mygtuką „DALYVAUTI AKCIJOJE“.
  4. Jei lošėjas atliks statymą prieš paspaudžiant mygtuką „DALYVAUTI AKCIJOJE“, nuolaida lošėjui suteikiama nebus.
  5. Norint pasinaudoti pasiūlymu, būtina atlikti bet kokį statymą prematch lažybose bent už 20 €, su ne mažesniu nei 1.6 koeficientu, už pirmame taisyklių punkte nurodytą įvykį. Lošėjams suteiksime 5 € nemokamą statymą, jei rungtynėse bus pelnyti bent 156 taškai arba 15 € nemokamą statymą, jei bus pelnyti bent 162 taškai. Jei rungtynėse bus pelnyti bent 168 taškai, į lošėjo lošimų sąskaitą pervesime 25 € nemokamą statymą.
  6. Jei statymo suma bus mažesnė nei 20 €, nuolaida lošėjui nebus suteikiama.
  7. Pasiūlymas galioja statymams, atliktiems iki 2019.12.08 17:00, už šio pasiūlymo 1 punkte nurodytuą lažybų įvykį ir jo baigtį.
  8. Nemokamas statymas bus pervedamas į lošėjo lošimų sąskaitą 2019.12.09 iki 18:00 val.
 • NEMOKAMO LAŽYBŲ STATYMO SĄLYGOS
  1. Norint panaudoti statymą, lošėjas turi pasirinkti įvykį lažybose ir pažymėti "Statymas+" laukelį lažybų kortelėje.
  2. Statymas gali būti panaudotas bet kokiam įvykiui iš CBet lažybų pasiūlos.
  3. Lošėjas už vieną įvykį gali panaudoti tik vieną statymą.
  4. Statymo koeficientas turi būti ne didesnis, nei 6.00.
  5. Statymas turi būti panaudotas per 3 dienas nuo jo gavimo.
  6. Statymas turi būti panaudotas vienu kartu ir negali būti padalintas dalimis.
  7. Statymas grąžintas nebus, tik iš jo gauti laimėjimai. Pavyzdžiui, jei pastatytas 10 € statymas su 2.0 koeficientu ir statymas yra laimėtas, į žaidėjo sąskaitą bus pervesta 10 € (20 € laimėjimas – 10 € statymas = 10 €).
  8. Laimėjimų, gautų iš nemokamo lažybų statymo, peržaisti nereikia.
 • BENDROSIOS SĄLYGOS
  1. CBet pasilieka teisę nutraukti nuolaidos galiojimą ankščiau laiko.
  2. CBet pasilieka teisę bet kuriuo metu nutraukti ir (arba) sustabdyti lošėjui suteiktos nuolaidos vykdymo sąlygas.
  3. CBet pasilieka teisę anuliuoti nuolaidą, laimėjimus ir (ar) bet kokį statymą atliktą naudojantis nuolaida, sustabdyti lošėjo lošimų sąskaitoje esančių piniginių lėšų išmokėjimą, jei lošėjas ar lošėjų grupė pažeidžia nuolaidos sąlygas ir nuostatas. Taip pat CBet turi teisę apmokęstinti tokius lošėjus administraciniu mokesčiu, kad padengtų administracinius kaštus. Visi CBet pasiūlymai skirti lošėjų pramogai ir CBet turi teisę savo nuožiūra skirti apribojimus asmenims, kurie nori pasinaudoti šiuo pasiūlymu.
  4. Lošėjas negali pasinaudoti šiuo pasiūlymu, jei prieš tai pasinaudojo kita akcija, negavo įskaitymo į lošimo sąskaitą ir (arba) neįvykdė jos sąlygų.
  5. Nuolaida nebus suteikta lošėjams, turintiems aktyvias CBet nuolaidas.
  6. Lošėjai, pasinaudoję konkrečiu pasiūlymu, sutinka, kad CBet jų nurodytais kontaktais, pateiktų aktualią informaciją susijusią su panaudota akcija.
  7. Visi CBet pasiūlymai yra skirti lošėjų pramogai, todėl dalyvavimas pasiūlymuose gali būti ribojamas. Lošėjai, kuriems yra apriboti statymų limitai, negali dalyvauti nuolaidos sąlygų vykdyme.
  8. Dėmesio! Tai yra azartinių lošimų reklama. Azartiniai lošimai nėra tinkamas būdas spręsti finansines problemas. Prieš pradėdami naudotis pasiūlymu, susipažinkite su taisyklėmis ir elkitės atsakingai.